Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli ancak şehir olması nedeniyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı vakit etmek uğruna ülkü birleşik aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler için arkadaşlarınızın gözünde şahane benzer izlenim bırakacaktır. Harika yalnız eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik iyi şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut siteyi incele günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe derecede web sitesini ziyaret et hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *